Menu
Oferta

Używane maszyny stolarskie

Część maszyn do obróbki drewna jest zwyczajnie droga. Dlatego mniejsze warsztaty potrafią mieć kłopot z zakupem nowego, profesjonalnego sprzętu. Jednak zamiast zaciągać wieloletnie kredyty, można skorzystać z oferty na maszyny stolarskie używane. To także dobry pomysł w przedsiębiorstwach, które szukają oszczędności.
Udostępniany w firmie Mardrew sprzęt jest dokładnie sprawdzany pod kątem technicznym przed oddaniem go do sprzedaży. Dlatego zawsze można być pewnym, że zakupione używane maszyny do drewna jeszcze przez wiele lat będą nadawać się do użytku. Więcej informacji na temat stanu maszyn udzielamy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Opłacalna inwestycja w używane maszyny do drewna

 

Fabrycznie nowe maszyny to koszt kilku, nierzadko kilkunastu tysięcy złotych. Znacznie obciążają budżet firmy nawet wtedy, gdy zakup rozłoży się na raty. Rozwiązaniem tego problemu są maszyny stolarskie używane. Dzięki temu cena zakupu obniża się w znaczący sposób. W praktyce narzędzia potrzebne do obróbki drewna można zdobyć za 70%, 50% ceny nowego sprzętu do warsztatu stolarskiego.
Cena używanego sprzętu uzależniona jest od roku produkcji maszyny, stopnia eksploatacji i kilku innych czynników. Wycena odbywa się w oparciu o faktyczny stan sprzętu, o czym zawsze informujemy naszych klientów.
W ramach naszych usług proponujemy też sprzedaż ratalną używanych maszyn do drewna. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby jeszcze bardziej odciążyć finanse warsztatu!

 

Maszyny stolarskie używane – duży asortyment produktów

Mardrew stawia na kompleksowość w dziedzinie profesjonalnej stolarki. Dlatego właśnie publikujemy oferty niemal wszystkich niezbędnych podczas pracy urządzeń. Za pośrednictwem Naszej strony można zamówić używane maszyny stolarskie o różnym przeznaczeniu. Wśród nich znajdują się:

a także wiele innych. Z uwagi na charakter maszyn stolarskich używanych asortyment na naszej stronie nieustannie się zmienia. Niebawem mogą pojawić się kolejne grupy produktów, a dotychczas prezentowane mogą znaleźć swoich nowych właścicieli.

Renomowani producenci gwarancją jakości

Choć nasze maszyny są używane, to wszystkie pochodzą od zaufanych producentów. Marki takie jak Omga, A. Costa, SCM, Steton czy Casadei to brandy znane każdemu rzemieślnikowi. Warsztaty zainteresowane otrzymaniem wysokiej klasy narzędzi w okazyjnej cenie nie powinny zawieść się naszą ofertą.
Posiadamy ponadto przydatne używane akcesoria uznanych marek, np. zszywarki, myjki czy stoły rolkowe.
Maszyny stolarskie używane sprzedawane wraz z gwarancją bezproblemowego użytkowania przez wiele lat to dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Polska +48 509 099 275
Słowacja +421 948 399 711
Więcej numerów