Menu
Oferta
O firmie

Na rynku od 1987 roku

Historia

Firma Mardrew została założona w 1987 roku. Od początku istnienia działała w branży stolarskiej. W pierwszych latach działalności firma zajmowała się produkcją mebli oraz domków letniskowych. Zdobyte doświadczenie i praktyka pozwoliły nam lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania klienta, a tym samym lepiej je spełniać.
Od 2001 roku Mardrew ukierunkował się na sprzedaż nowych i używanych maszyn renomowanych firm, a także narzędzi do obróbki drewna.

Posiadamy szeroki asortyment obrabiarek. Nasza firma oferuje sprzedaż ratalną i leasingową urządzeń nowych, jak i używanych. Wszystkie oferowane przez nas maszyny używane są w pełni sprawne i gotowe do pracy.

Korzyści ze współpracy z nami
  • Atrakcyjne ceny
  • Markowy sprzęt
  • Wzorowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • Atrakcyjne warunki finansowania

Nasza oferta

Dzięki współpracy z wieloma producentami oferujemy urządzenia nowe i używane w konkurencyjnych cenach. W naszej ofercie posiadamy również materiały eksploatacyjne do oferowanych przez nas maszyn.

Sprowadzamy maszyny nietypowe na specjalne zamówienie klienta. Pragniemy, aby każdy klient był usatysfakcjonowany zakupem, którego dokonał w naszej firmie. Nasi stali klienci mogą liczyć na preferencyjne terminy płatności, dostawę maszyny w cenie zakupu oraz wiele innych dogodnych warunków ustalanych indywidualnie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszej siedziby w Naprawie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 17.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Polska +48 509 099 275
Słowacja +421 948 399 711
Więcej numerów