Menu
Oferta

Nowe maszyny stolarskie

Przygotowanie warsztatu do działania to poważna inwestycja. Od jakości narzędzi, którymi posługuje się rzemieślnik, zależą efekty jego pracy. Dlatego warto ulokować kapitał w nowe maszyny stolarskie. Nieużywany jeszcze przez nikogo sprzęt jest gwarancją długoletniej eksploatacji oraz wysokiej jakości produktów.
Firma Mardrew zajmuje się sprzedażą profesjonalnych narzędzi do obróbki drewna. Asortyment stale powiększamy o kolejne maszyny.

Markowe maszyny stolarskie

Sprzęt pochodzący od renomowanych producentów to najlepszy z możliwych wyborów. Z tego powodu w naszej ofercie posiadamy wyłącznie markowe nowe maszyny stolarskie. Współpracujemy z dystrybutorami, którzy od lat funkcjonują w branży. Dzięki temu nasi klienci otrzymują sprawdzony i w pełni funkcjonalny sprzęt – i może on posłużyć wiele lat.
Wśród marek, które można u nas znaleźć, znajdują się m.in.: Cassioli, Casolin, Kusing, Maggi, Unitek, Houfek czy Lazzioni Group. Te brandy z pewnością kojarzone są przez osoby zajmujące się specjalistyczną stolarką. Producenci maszyn stolarskich doskonale znają realia profesji, dlatego ich sprzęt jest świetnie dostosowany do wyzwań, przed jakimi stają na co dzień rzemieślnicy.
Obróbka drewna przy pomocy markowych, nowych maszyn stolarskich przyczyni się do produkcji wyjątkowych produktów, a to pomoże pozyskać zadowolone grono klientów.

Niemal wszystkie maszyny stolarskie w jednym miejscu!

Aby ułatwić naszym klientom kompleksowe wyposażenie warsztatu, postawiliśmy na sprzedaż większości potrzebnych urządzeń w warsztacie stolarskim. Tanie maszyny stolarskie to kolejna zaleta skorzystania z naszej oferty – atrakcyjnie niskie ceny sprzętu nie nadwyrężą budżetu nawet niewielkiego zakładu produkcyjnego prowadzonego przez przedsiębiorcę.

Posiadamy wiele maszyn oraz narzędzi, które przydadzą się w warsztacie. Asortyment składa się m.in. z:

  • szlifierek długotaśmowych i szerokotaśmowych;
  • wiertarek CNC, poziomych, przemysłowych oraz wielowrzecionowych;
  • heblarek grubościówek;
  • frezarek dolnowrzecionowych;
  • okleinarek;
  • ostrzałek;
  • pilarko-frezarek;
  • pił taśmowych, formatowych i radialnych/ukośnic.

Wszystkie dostępne w sklepie nowe maszyny stolarskie zamieszczone są na naszej stronie. Oferowany sprzęt został dokładnie opisany, w szczególności zwróciliśmy uwagę na parametry maszyn, ich funkcjonalność i wydajność.

Profesjonalny serwis gwarancyjny i korzystne warunki finansowania

Zakup maszyn stolarskich za pośrednictwem naszej strony internetowej wiąże się z otrzymaniem prawa do skorzystania z fachowego serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego. Nasi klienci mogą liczyć na pomoc w każdym momencie użytkowania tanich maszyn stolarskich. Dbamy również o to, aby osoby zdecydowane na inwestycję w proponowany sprzęt skorzystały z preferencyjnych terminów płatności. Warto również dodać, że dostawa jest wliczona w cenę zakupu!
Wszystkich zainteresowanych nowymi maszynami stolarskimi zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie. Chętnie udzielimy więcej szczegółów na temat asortymentu oraz proponowanych usług podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Polska +48 509 099 275
Słowacja +421 948 399 711
Więcej numerów