Menu
Oferta
Regulamin

Regulamin

Odcienie kolorów produktów prezentowanych na Naszej stronie internetowej mogą odbiegać od rzeczywistych w zależności od ustawień i kalibracji monitora! Parametry maszyn są zbliżone, zależne od typu i konfiguracji maszyny. Aby uzyskać dokładniejsze informacje prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Rzeczywisty wygląd produktu może nieznacznie odbiegać od przedstawionego na zdjęciach. Zdjęcia maszyn przedstawiają ją z całkowitym wyposażeniem.

1. Strona internetowa działająca pod adresem www.mardrew.pl prowadzony jest przez firmę MARDREW Dariusz Żądło z siedzibą w Jordanowie 34-240 , Naprawa 138 , NIP 735-000-27-30.

2. Umowa może zostać zawarta tylko w języku polskim.

3. Zawartość oferty internetowej znajdującej się na stronie www.mardrew.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (art. 66 i art. 543).

4. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich, nie zawierają podatku VAT oraz kosztów transportu. Mogą być również ustalane indywidualnie.

Składanie zamówienia

1. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem:

  • poczty e-mail
  • telefoniczne
  • osobiście

Po złożeniu zamówienia klient zostaje poinformowany mailowo bądź telefonicznie o jego przyjęciu.

2. Firma MARDREW Dariusz Żądło zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia, w szczególności takiego, które nie zawiera adresu e-mail lub numeru telefonu, pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.

3. Zakupów w firmie MARDREW Dariusz Żądło może dokonywać każda pełnoletnia osoba fizyczna lub osoba prawna albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej.

4. Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie poinformowania Klienta z potwierdzeniem złożonego zamówienia od pracownika firmy MARDREW Dariusz Żądło.

5. Na zakup maszyn obowiązuje wpłata 30% zaliczki.

6. Mardrew Dariusz Żądło zastrzega prawo zmiany terminu dostawy maszyny lub urządzenia w przypadkach nie zależnych od firmy np.:

  • maszyna przed dostawą ulegnie uszkodzeniu w czasie transportu,
  • producent lub dostawca przesunie termin dostawy maszyny

7. Wystawiamy fakturę VAT.

8. Towar pozostaje własnością sprzedającego MARDREW Dariusz Żądło do czasu uregulowania zapłaty.

9. Rozładunek dostarczonych towarów we wskazanym przez klienta miejscu leży po jego stronie.

9.1. Adresem dostawy towaru uważany jest adres, który widnieje na fakturze. Adres dostawy można zmienić wysyłając maila na biuro@mardrew.pl bądź wiadmość SMS na numer +48 504 262 400, z potwierdzeniem odczytania wiadmości przez pracownika Firmy MARDREW. Firma MARDREW nie ponosi odpowiedzialności finansowej za pomyłkę otrzymania błędnego adresu dostawy.

10. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

Realizacja zamówienia

1. Termin realizacji zamówienia jest uzależniony od rodzaju transportu. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację zamówienia, firma MARDREW Dariusz Żądło zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu realizacji zamówienia, bądź odstąpienia od umowy, a o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się powiadomić niezwłocznie zamawiającego.
Koszt transportu, jak i zwrotu zakupionej maszyny, bądź części leży po stronie kupującego.

Gwarancja

1. Przed zakupem istnieje możliwość przetestowania używanej maszyny w naszej siedzibie. Jeśli jednak klient nie ma możliwości odwiedzenia nas przed zakupem maszyny to udzielamy na nią gwarancję rozruchową, która trwa 2 tygodnie od momentu dostawy.

2. Na maszyny nowe jest udzielana 12 miesięczna gwarancja. Wady i uszkodzenia ujawnione w czasie gwarancji będą usuwane w terminie 14 dni od daty pisemnego zawiadomienia o ujawnieniu wady i przedstawieniu ważnej karty gwarancyjnej. W przypadku konieczności sprowadzenia części lub podzespołów niezbędnych do wykonania naprawy wydłuża się o czas sprowadzenia tych zespołów.

Serwis

1. Posiadamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (odpłatny). Potrzebę serwisu należy zgłosić poprzez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na naszej stronie internetowej http://mardrew.pl/serwis.html , bądź mailowo na: biuro@mardrew.pl lub w formie pisemnej na adres siedziby firmy.

2. Oferujemy szeroki zakres usług serwisowych zarówno w trakcie, jak i po upłynięciu okresu gwarancyjnego. W celu ustalenia dogodnego terminu i kosztu usługi prosimy o kontakt mailowy z szczegółowym opisem usterki i informacjami dotyczącymi wadliwej maszyny. Koszt wizyty serwisanta uzależniony jest zarówno od odległości od siedziby naszej firmy jak również materiałów potrzebnych do przeprowadzenia naprawy oraz czasu potrzebnego na wykonanie usługi.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Polska +48 509 099 275
Słowacja +421 948 399 711
Więcej numerów