Menu
Oferta

Piła formatowa SCM SI 300 S nova

Kod produktu: 163
Zapytaj o produkt
Masz pytanie?
Zadzwoń
Dariusz  - opiekun produktu
Dariusz
Sprzedaż maszyn nowych i używanych
Opis

Pilarka formatowa z piłą o średnicy max 400mm, to dobre rozwiązanie do obróbki małych gabarytowo elementów. Wózek tej plarki  formatowej jest krótszy niż w modeli si 300 co sprawia że ta pilarka formatowa doskonale sprawdzi się w małym warsztacie o ograniczonej przestrzeni. Precyzja posuwu wózka Pilarki gwarantowana jest dzięki fabrycznemu zamknięciu łożysk. 10 lat gwarancjii to pewność na niezawodna pracę.

AGREGAT PIŁY: PERFEKCYJNE CIĘCIE.Maksymalna sztywność, odporność na skręcenia i całkowity brak wibracji dzięki zamkniętej strukturze agregatu wykonanej z jednego elementu - (żeliwny odlew). Wszystko to zapewnia stabilne ułożenie tarczy podczas trudnych cięć kątowych.

STÓŁ FORMATOWY: PŁYNNE PROWADZENIE, MOCNA PODSTAWA PRACY. Szeroka podstawa stołu formatowego z zamkniętą żebrowaną konstrukcją zapewnia ekstremalną sztywność. Płynne prowadzenie stołu jest gwarantowane przez lata dzięki dwóm rozwiązaniom: systemowi łożysk liniowych na utwardzanych stalowych prowadnicach oraz ekskluzywnej metodzie planowania stołów.

Ręczne sterowanie: Proste ale dokładne ręczne sterowanie.Pochylanie agregatu odbywa się na łożach żeliwnych, dzięki czemu agregat ustawiony pod kątem nie wpada w wibracje i zapewniona jest powtarzalność wymiarów.

RĘCZNA REGULACJA AGREGATU PODCINACZA: MAKSYMALNIE PROSTA I EFEKTYWNA. Pozioma i pionowa regulacja gwarantuje szybkie, precyzyjne efekty oraz dokładność ustawienia. Użyteczne ograniczniki pozwalają natychmiast ustawić wcześniejszą pozycję. Umiejscowienie systemu regulacji w pobliżu pola pracy operatora pozwala na wprowadzanie zmian bez opuszczania miejsca pracy.

Dane techniczne

Długość cięcia:

2600 mm

Ciecie pod kątem:

0-45 stopni

Moc silnika:

6 kW

Max. średnica piły:

400 mm

Nie możesz rozmawiać? Zostaw nam swój numer. Oddzwonimy do ciebie!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Oświadczam, że zapoznałem/am się z Regulaminem oraz Polityką prywatności firmy i je akceptuję.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Polska +48 509 099 275
Słowacja +421 948 399 711
Więcej numerów