Witamy w Mardrew!
Ulubione +48 509 629 721

Serwis

Posiadamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (odpłatny). Potrzebę serwisu trzeba zgłosić w formie pisemnej na nasz adres mailowy, na zgłoszenie reagujemy natychmiast.

Oferujemy szeroki zakres usług serwisowych zarówno w trakcie, jak i po upłynięciu okresu gwarancyjnego. W celu ustalenia dogodnego terminu i kosztu usługi prosimy o kontakt mailowy z szczegółowym opisem usterki i informacjami dotyczącymi wadliwej maszyny. Koszt wizyty serwisanta uzależniony jest zarówno od odległości od siedziby naszej firmy jak również materiałów potrzebnych do przeprowadzenia naprawy oraz czasu potrzebnego na wykonanie usługi.

Gwarancja

Przed zakupem istnieje możliwość przetestowania używanej maszyny w naszej siedzibie. Jeśli jednak klient nie ma możliwości odwiedzenia nas przed zakupem maszyny to udzielamy na nią gwarancję rozruchową, która trwa 2 tygodnie od momentu dostawy.

Na maszyny nowe jest udzielana 12 miesięczna gwarancja. Wady i uszkodzenia ujawnione w czasie gwarancji będą usuwane w terminie 14 dni od daty pisemnego zawiadomienia o ujawnieniu wady i przedstawieniu ważnej karty gwarancyjnej. W przypadku konieczności sprowadzenia części lub podzespołów niezbędnych do wykonania naprawy wydłuża się o czas sprowadzenia tych zespołów.

Wszelkie awarie należy zgłaszać drogą mailową.

Mardrew

Zalety korzystania z serwisu Mardrew:

Doświadczeni
serwisanci

Dostęp do
oryginalnych
części zamiennych

Szybki czas
realizacji

Przystępna
cena