Witamy w Mardrew!
Ulubione +48 504 262 401

Grubościówka HOUFEK SP 630

Drukuj
Zapytaj o produkt Dodaj do ulubionych

Skontaktuj się z naszymi specjalistami:

Finansowanie
zakupu

Raty/Leasing

Strugarko-grubościówka serii SP  firmy Houfek  jest maszyną przeznaczoną do zbierania górnej warstwy obrabianego materiału w ten sposób aby otrzymać wymagany przez nas wymiar końcowy. Dobierając odpowiednie wyposażenie może być stosowana zarówno do dokładnej obróbki jak i do zgrubnego strugania materiału mokrego i zażywiczonego. 

Z ciekawych opcji jakie mamy do dyspozycji na szczególną uwagę zasługuje rowkowany stół, który jest rozwiązaniem pośrednim między stołem gładkim, a wałkami w stole. Dla bardziej wymagających mamy do dyspozycji podnoszenie elektryczne oraz wyświetlacz elektroniczny. Ciekawą alternatywą dla noży tradycyjnych jest także wał z samonastawnymi nożami systemu Tersa.

Biorąc pod uwagę, że firma Houfek sama produkuje maszyny od wyginania blach począwszy na montażu końcowych przełączników i wyświetlaczy skończywszy, możemy zrealizować również indywidualne zamówienia klientów jak na przykład kolor maszyny.

Maszyny serii SP charakteryzuje zwarta solidna konstrukcja, precyzja i wygoda w użytkowaniu, miły dla oka wygląd jak również marka czeskiego producenta, który dba o wykonanie każdego najmniejszego detalu aby zapewnić Państwu zadowolenie podczas użytkowania.

Seria SP jest cenowo dostosowana do małych i średnich zakładów, które chcą mieć w swoim posiadaniu markową maszynę za rozsądne pieniądze. Dla klientów bardziej wymagających jak również dla większych zakładów pracy polecamy strugarko-grubościówki serii Aligator.

Dane techniczne

Wysokość maszyny: 1140 mm

Obroty wału nożowego: 4500 obr./min.

Średnica wału nożowego: 120 mm

Ilość noży: 4

Waga: 860 kg

Szerokość wału nożowego: 650 mm

Długość maszyny: 960 mm

Szerokość maszyny: 1085 mm

Prędkość posuwu: 4/8 m/min.

Max szerokość strugania: 630 mm

Max wysokość strugania: 250 mm

Moc silnika: 5,5/7,5 kW

Zasilanie: 3x400 V 50 Hz